“When We Were Young” drugim singlem z “25″

dfg

W trakcie, gdy “Hello” – pierwszy opublikowany utwór z albumu “25″ – bije wszelkie rekordy, Adele zdradziła, która z piosenek będzie w następnej kolejności promować Jej długo oczekiwany album.

Nie jest zaskoczeniem dla fanów Brytyjki, że na drugi singiel została wytypowana piosenka “While We Were Young”. Już podczas wywiadu dla radia BBC 1 Adele zaznaczyła, że jest to jej ulubiony utwór z nachodzącej płyty.

adele-hello-video-still-2015-billboard-650-f

Również tę informację potwierdziła podczas nagrywania programu “Adele at the BBC” 2 listopada w Londynie.

“Tobias jest moim ulubieńcem. Bardzo dobrze się rozumiemy, to świetny facet. Napisaliśmy tę piosenkę wspólnie w najbardziej zwariowanym domu w Los Angeles i nazwaliśmy ją “When We Were Young”

“Jest to utwór w klimacie lat 70. ,które mnie niebywale inspirują. To również klimaty Tobiasa. Zakochałam się w jego piosence – “Hollywood”.

Do wydania albumu “25″ pozostało zaledwie 17 dni. Jesteśmy niebywale ciekawi, kiedy zostanie ogłoszona data wydania singla “While We Were Young”. Wiadomości o tej premierze z całą pewnością nie przegapicie śledząc naszą stronę oraz Facebooka -> http://www.facebook.com/adelepolskaPL/

Podczas oczekiwania na drugi singiel polecamy posłuchać (zapewne po raz setny) Adele – “Hello”

Be Sociable, Share!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current day month ye@r *

Protected by WP Anti Spam