Adele rozpowszechnia brytyjską muzykę?Adele disseminates the British music?

adele-wins-oscar-bond-film

W  krótkim wywiadzie Ellie Goulding  powiedziała kilka słów na temat Adele.

„Adele pomogła umiejscowić Amerykanom brytyjską muzykę na mapie,

wraz z wieloma naszymi przyjaciółmi za Oceanem ubóstwiającym zespoły z UK.”

Świętując dwie nominacje w „Best British Female Solo Artist” i „Best British Single of the Year”, Ellie powiedziała, że Adele odegrała ogromną rolę w tym, jak brytyjska muzyka popularna rozeszła się po świecie.

„Zaczynają im się podobać zespoły, które my lubimy już od bardzo długiego czasu – i mieliśmy fazy muzyki, co nie jest powszechne w tak wielu krajach, zwłaszcza w Ameryce.

Myślę, że Ameryka bardzo się różni od tego, co jest tutaj, i rzeczywiście czuję, że oni uwielbiają wiele brytyjskich zespołów rockowych i muzyków. I myślę również, że Adele naprawdę umiejscowiła nas na mapie w wielkim stylu. Sprawy w Ameryce mają się świetnie – brytyjscy artyści radzą sobie tutaj bardzo dobrze.”

72246071912591083478088adele-wins-oscar-bond-film

Ellie Goulding in an interview  said a few words about Adele.

„Adele helped put British music “on the map” for Americans,

with many of our friends across the pond “idolising” UK bands.”

Celebrating two nominations in the Best British Female Solo Artist and Best British Single of the Year categories, Ellie said Adele has played a huge part in how popular British music has become around the world.

„They’re getting into bands that we’ve been into for a really long time – and we’ve had phases of music that not a lot of countries, especially America,” she said. America is very different to here, I think, and I genuinely feel like they idolise a lot of British rock bands and singers, and I think Adele really kind of put us on the map in such a big way. Things are amazing in America – British artists are doing so well there.”

72246071912591083478088

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Protected by WP Anti Spam