20.11.15 – Premiera odcinka Adele at the BBC One

adele-at-the-bbc

W dniu premiery nowego albumu Adele stacja BBC One wyemitowała godzinny program poświęcony w całości Brytyjce.

Podczas jego trwania Adele rozmawiała z prowadzącym show grahamem Nortonem na temat „25”, singla „Skyfall”, macierzyństwa oraz tego jak zmieniła się jako człowiek przez tych kilka lat.  Adele odpowiedziała również na kilka pytań od fanów zasiadających na publiczności.

Nie obyło się również bez muzyki. Artystka co trochę przerywała wywiad, aby zaprezentować zgromadzonym widzom piosenki z wszystkich trzech płyt. Wśród nich znalazły się trzy najnowsze pochodzące z albumu „25” – „Hello”, „When We Were Young” oraz „Million Years Ago”.

Lista wykonanych piosenek przez Adele:

1. Rolling In The Deep
2. Hello
3. Rumour Has It
4. Skyfall
5. Million Years Ago
6. Hometown Glory
7. When We Were Young
8. Someone Like You

Dzięki wywiadowi dowiedzieliśmy się m.in.: dlaczego na najnowszym longplayu nie pojawiła się piosenka do filmu o Jamesie Bondzie – Skyfall. Jak przyznała Adele, było to początkowo brane pod uwagę, lecz uznała, że byłoby to pójście na łatwiznę, czego by nie chciała.

Co ciekawe,  jak wyznała, w czasie ciąży jej głos znacznie się obniżył i nagrywając nagrodzony Oscarem utwór nie była w stanie zaśpiewać tak wysokich dźwięków, jak w okresie przed ciążą.

Przy okazji pytań okazało się, że Adele… nie ma pozwolenia do publikowania tweetów. Przez swoje dawne zachowania, kiedy pijana wrzucała posty na twittera, jej manager zabronił samodzielnego dodawania wiadomości na portalu społecznościowym. Od tego czasu, aby opublikować treść na stronie musi być ona zaakceptowana przez dwie osoby ze składu Brytyjki.

Jak podkreśliła Adele, jednak to wciąż ona sama odpowiada za to, co się ukazuje na jej oficjalnym profilu. To Adele jest autorką wpisów, jedynie publikacją zajmuje się ktoś inny.

12244553_436921729840291_4494884018221282467_o

W czasie programu jako przerywniki rozmowy pokazano dwie zabawne niespodzianki z udziałem fanów Adele.

Pierwsza z nich, w której Adele, jako Jenny udawała samą siebie w konkursie na najlepsze naśladowanie Adele. Po zmienionym wyglądzie Brytyjka nie została rozpoznana przez inne uczestniczki, a wszystko wyszło na jaw dopiero, gdy Adele wzięła do ręki mikrofon i zaczęła śpiewać. To po prostu trzeba zobaczyć!

12243307_999227140139303_3517952009470446137_n

W drugim z przerywników Adele zaskakiwała swoją obecnością nieświadomych fanów, którzy przyszli, aby zrobić sobie zdjęcie z prawdziwą statuetką Academy Awards. Były krzyki, łzy wzruszenia, a przede wszystkim wielka niespodzianka, gdy od tyłu zaczynała obejmować ich Brytyjka.

Bardzo podobał nam się ten specjalny odcinek emitowany przez BBC One. A co Wy o nim myślicie?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Protected by WP Anti Spam