25

unnamed-76

INFORMACJE:

Tytuł: „25”
Okładka płyty: Nieznana
Producenci/współtwórcy: Adele, Paul Epworth, Rick Rubin, Ryan Tedder, (prawdopodobnie) James Ford oraz Kid Harpoon, Pharrell Williams, Danger Mouse
Premiera: 20 listopada 2015
Liczba Utworów: 11
Track lista:

 1. „Hello”
 2. „Send My Love (To Your New Lover)”
 3. „I Miss You”
 4. „When We Were Young”
 5. „Remedy”
 6. „Water Under the Bridge”
 7. „River Lea”
 8. „Love in the Dark”
 9. „Million Years Ago”
 10. „All I Ask”
 11. „Sweetest Devotion”

Styl Muzyczny: Jazz, Soul, Pop, Country, Bluegrass
Single:

Zapowiedź singla ukazała się w trakcie reklam X Factor UK 18 października 2015 roku.

Pierwszy singiel – „Hello” – wydany wraz z teledyskiem 23 października 2015 roku

Znane koncepcje: Pozytywne emocje związane ze szczęśliwym życiem prywatnym Adele – związek z Simonem Koneckim i wychowywanie Angelo Jamesa. Dodanie nowego gatunku Country
Adele o 3 albumie studyjnym:

 • Mam pięć gotowych utworów. Jeden z nich jest dość optymistyczny – prawdziwy “Girl Power”. Planuję zrobić cover z INXS hit “Never Tear Us Apart“, który jest chyba moim ulubionym utworem wszech-czasów. Cały album będzie miał dość żywe uczucie.

 • To nie będzie wielka produkcja. Chciałabym, żeby było to bardziej akustyczne i pełne motywów z udziałem  pianina. Chcę napisać, nagrać, wyprodukować album na własną rękę. Myślę, że zajmie to dużo czasu, ponieważ chcę zrobić to w ten sposób.

 • Do wydania nie jest już aż tak daleko. Mam obecnie wiele spotkań. Będę w Los Angeles od gali Złotych Globów do rozdania Oscarów. Mam teraz dużo na głowie. Obecnie bardzo często śpiewam mojemu dziecku kołysanki, więc nie wiem co jest teraz „na czasie”, a co nie. Z całą pewnością będę widzieć się niedlugo z Paulem Epworthem i rozmawiać co dalej z albumem.

PLOTKI:
-Paul Epworth wypowiedział się na twitterze podczas pobytu Adele w Los Angeles, co może oznaczać współpracę. Czy ktoś wie, jakie jest najlepsze studio rezydencjalne (inaczej mieszkalne), na wybrzeżu Kalifornii?

– Adele chce nagrywać w takich miastach jak Austin, w Teksasie, Nashville, Tennessee (USA).

– Adele do świąt Bożego Narodzenia 2012 opiekuje się synkiem, potem ma zacząć pracę nad albumem, aby pojawił się on jesienią 2013.

– Adele powraca do studia w lutym 2013.

-„Skyfall” ma pojawić się jako bonus na albumie.

– Adele niedługo po wydaniu „21” powiedziała, ze kolejny album zostanie wydany mniej- więcej za 3 lata.

– Phil Collins został zaproszony do współpracy, lecz kilka miesięcy później powiedział w jednym z wywiadów, że nie ma już kontaktu z Adele.

„Adele brzmi lepiej niż kiedykolwiek wcześniej (na nowej płycie). Jedyną osobą, która wie, kiedy zostanie wydany album jest właśnie Adele” –  Ryan Tedder – producent

– Jedna piosenka z Wizem Khalifą. Nie wiadomo czy została nagrana na potrzeby albumu Adele czy Wiza Khalify i czy w ogóle pojawi się na którymkolwiek z albumów.

– Możliwe, że Adele wyda płytę z zaskoczenia tak, jak zrobiła to Beyonce.

– W kwietniu 2013 roku Adele była widziana w studiu nagraniowym, podczas pracy nad trzecim albumem.

– Q Magazine podało, że Adele ma napisane już 7 piosenek. Później podano jednak, że jest ich co najwyżej 4.

– Według plotek na albumie mamy usłyszeć współpracę z muzykami – Prince i Calvin Harris

– Mało wiarygodny brukowiec „Daily Star” podał informację od tajemniczego informatora: „Album jest już całkowicie nagrany i gotowy do wydania. Jeżeli Adele by chciała mógłby w sklepach pojawić się już jutro. Planem jest jednak wydanie go z zaskoczenia bez żadnych promocji i kampanii reklamowych. ”

– Długie oczekiwania na album spowodowane są chęcią Adele wyprodukowania perfekcyjnego albumu na miarę „21”.

– Pod koniec 2014 roku pojawiły się plotki jakoby Adele miała w planach zmianę wytwórni płytowej z XL Recordings na Sony, które proponuje Jej kontrakt wart 80 mln funtów. Gdyby Adele podpisała warunki z Sony, byłby to największy kontrakt w historii muzyki.

– Adele znalazła się na liście klientów RAK Studio. Podczas wizyty w studio miała pisać/ nagrywać piosenkę we współpracy z Dianne Warren.

AdeleRAKStudios

-Paul Moss, pracujący w  „public relation” powiedział, że album i zarejestrowany, ale nie ma jeszcze tytułu i będzie wydany zapewne najpóźniej w czerwcu 2015 roku. Dodał, że najbardziej prawdopodobną datą jest styczeń 2015.

– Tytuł nie jest jeszcze do końca ustalony. Według plotek ma to być „25” lub „24”. Po zauważeniu nowego tatuażu na ręce Adele – Paradise (Raj) pojawiły się plotki, że tak właśnie zostanie nazwany album.

– Jonathan Dickins – menadżer Adele powiedział, że trzeci album zostanie wydany „kiedy nadejdzie odpowiedni moment”

– Latem 2013 roku podawano, że Adele i Beyonce pracują razem nad piosenką na album Adele.

– W czerwcu 2013 roku Adele poleciała do Nowego Yorku. Głoszono, że celem podróży było nagrywanie piosenek w amerykańskich studiach nagraniowych.

– Jeden z fanów na twitterze podał, że widział Adele 24 czerwca 2013 wchodzącą do siedziby Sony wraz z Angelo. W tym czasie datą wydania albumu uznawano środek 2014 roku.

– W lipcu 2014 World Music Awards na Twitterze podało: „#adele confirms 2015 Tour After The Release Of Her New Album 25!”  ( Adele wyjedzie w trasę koncertową w 2015 roku po wydaniu albumu „25”! ) Tweet chwilę później został usunięty.

– Osoba z XL Recordings poinformowała, że album nie pojawi się w 2014 roku.

– William Orbit, znany ze współpracy m.in. z Madonną i Britney Spears potwierdził na początku 2014 roku współpracę z Adele.

 

Adele 24

INFORMATION:

Title: Probably – “25”
Producers: Adele, Paul Epworth, Rick Rubin, Ryan Tedder
Premiere: Most likely the second half of 2014
Number of tracks: Unknown
Music style: Jazz, Soul, Pop, Cauntry, Bluegrass
Known conceptions: Positive emotions associated with the happy private life of Adele. Adding a new Country genre.

Adele about the third studio album:

 • I have five tracks ready to go. One of them is quite upbeat – a real ‚girl power’ type of song. I plan to do a cover of the INXS hit ‚Never Tear Us Apart’ which is probably my fave song of all time. The whole album will have quite a live feel to it.
 • I want to write, record and produce the record on my own. I think it will take a long time because I want to make it this way.

RUMORS:

– Paul Epworth tweeted during the stay of Adele in Los Angeles, which might mean a collaboration.
– Adele wants to record in cities such as Austin, in Teksasie, Nashville, Tennessee (USA)
– Adele is looking after her children till the Christmas 2012, and after that starts to work on the new album, to release it at the end of 2013
– Adele is returning to the studio in february 2013
– Skyfall is expected to appear as a bonus on the new album

TRACKLIST:

1. „Never Tear Us Apart”/ Producers – Adele, Rick Rubin/ duration 3.42 Cover- original version of the band INXS.
2. „Skyfall”/Producers – Adele, Paul Epworth/ duration 4.50 *as a bonus on the album

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Protected by WP Anti Spam