Koncert Adele najbardziej wyczekiwanym w PolsceAdele’s concert is the most longed for concert in Poland

bez tytułu

Z opublikowanego kilka miesięcy temu przez „Rzeczpospolitą” rankingu wynikało, że fani w Polsce z utęsknieniem czekają na dwie gwiazdy: Paula McCartneya i Adele.

W czerwcu tego roku były Beatles odwiedził Warszawę. Teraz czas na Adele.

O tym, że Adele w Polsce jest wyczekiwana może świadczyć fakt, że na facebooku powstało wydarzenie o nazwie „We want Adele in Poland” (Chcemy Adele w Polsce). Już kilkaset osób zapowiedziało, że weźmie udział w wydarzeniu.

Doskonale pamiętamy nagrane przez Adele podziękowanie, które zostało odtworzone na rozdaniu nagród „Fryderyki 2012”, w którym Adele mówi że ma nadzieję że będzie mogła do nas wkrótce przyjechać, zagrać dla nas koncert i spotkać się z nami.

Miejmy nadzieję że dotrzyma słowa 🙂 Poszlibyście na koncert Adele ?bez tytułu

The ranking released by „Rzeczpospolita” a few months ago shows that the Polish fans are achingly waiting for two stars: Paul McCartney and Adele.

Ex-Beatle Paul McCartney visited Warsaw in June this year. Now it’s time for Adele.

The information that Adele is the most longed for star testifies to the fact that on facebook has been created an event „We want Adele in Poland”. Already several hundred people have decided to take part in the event.

We remember the recorded acknowledgement that was played during “Fryderyki 2012” where Adele said that she hopes to come to us soon, play a concert and meet us.

We hope that she will deliver. Would you go to the concert?

One comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Protected by WP Anti Spam