3. Trasa Koncertowa

Nazwa trasy: Według plotek – A Skyfall Concert Tour (niepotwierdzone)
Początek trasy: Po wydaniu 3. albumu – data bliżej nieznana
Koniec trasy: data nieznana

Plotki:
Plotki głoszą jakoby Adele miała podczas trasy wystąpić w Meksyku, Brazylii, Kolumbii, Urugwaju, Chile, Peru oraz w miastach Ameryki Północnej w których zaplanowane koncerty trasy Adele Live nie odbyły się przez problemy z głosem Brytyjki. Oprócz tego Adele ma odwiedzić kraje, w których jeszcze nigdy nie koncertowała.

Adele o 3. trasie koncertowej:
Adele zapytana o trasę koncertową w wywiadzie dla Entertainment Tonight powiedziała:

Absolutnie tak, zdecydowanie wyruszę w trasę. Miałam zrobić to już wcześniej, ale mój głos nie był w dobrej kondycji, więc musiałam zrezygnować ze swoich zamiarów. Nie jestem jeszcze pewna kiedy, ale z pewnością po nagraniu nowych piosenek, kiedy napiszę już nowe utwory, wtedy absolutnie tak. Nie mogę się doczekać. „

Name of the tour:  According to rumours – A Skyfall Concert Tour.
The beginning of the tour: After the record of the third album – date unknown.
The end of the tour: Date unknown.
Rumours:

Rumour has it that Adele may comes out during the third tour in Mexico, Brazil, Colombia, Uruguay, Chile, Peru, and in the cities of North America, where Adele planned to show up on the Adele Live Tour, before she was forced to cancel the jaunt because of the throat surgery which left her unable to use her voice for several months. Adele wants to visit countries where she has never done performances.

Adele about the third tour:

Speaking to Entertainment Tonight, Adele said:

“Absolutely, absolutely. I was meant to be doing it but then my throat issue happened, so I couldn’t do it and then I got knocked up so then I couldn’t do it.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Protected by WP Anti Spam