„When We Were Young” drugim singlem z „25”

dfg

W trakcie, gdy „Hello” – pierwszy opublikowany utwór z albumu „25” – bije wszelkie rekordy, Adele zdradziła, która z piosenek będzie w następnej kolejności promować Jej długo oczekiwany album.

Nie jest zaskoczeniem dla fanów Brytyjki, że na drugi singiel została wytypowana piosenka „While We Were Young”. Już podczas wywiadu dla radia BBC 1 Adele zaznaczyła, że jest to jej ulubiony utwór z nachodzącej płyty.

adele-hello-video-still-2015-billboard-650-f

Również tę informację potwierdziła podczas nagrywania programu „Adele at the BBC” 2 listopada w Londynie.

„Tobias jest moim ulubieńcem. Bardzo dobrze się rozumiemy, to świetny facet. Napisaliśmy tę piosenkę wspólnie w najbardziej zwariowanym domu w Los Angeles i nazwaliśmy ją „When We Were Young”

„Jest to utwór w klimacie lat 70. ,które mnie niebywale inspirują. To również klimaty Tobiasa. Zakochałam się w jego piosence – „Hollywood”.

Do wydania albumu „25” pozostało zaledwie 17 dni. Jesteśmy niebywale ciekawi, kiedy zostanie ogłoszona data wydania singla „While We Were Young”. Wiadomości o tej premierze z całą pewnością nie przegapicie śledząc naszą stronę oraz Facebooka -> http://www.facebook.com/adelepolskaPL/

Podczas oczekiwania na drugi singiel polecamy posłuchać (zapewne po raz setny) Adele – „Hello”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Protected by WP Anti Spam