Adele w studiu nagraniowym RAK z Diane Warren!

Control-Room-01

W ostatnich dniach Adele odwiedziła RAK Studio. Jest to miejsce, w którym nagrała większość materiału na debiutancką płytę „19”. Tym razem w studiu nagraniowym towarzyszyła Jej legendarna już postać – Diane Warren.

Mieszczące się przy Charlbert Street w północnym Londynie RAK Studio gościło już wielu artystów, m.in.: Roda Stewarta, Paula McCartneya, Michaela Jacksona, grupę Pink Floyd czy też Whitney Houston. W budynku znajdują się 4 wyposażone w najnowszy sprzęt studia, w których muzycy tworzą i nagrywają swoje utwory. Adele zadowolona ze współpracy z firmą postanowiła po raz kolejny zapukać do drzwi RAK Studio.

Shoot2Shot10

W internecie pojawiło się zdjęcie kartki z informacjami ze studia RAK, dotyczącymi ostatnich klientów firmy oraz wydarzeń. Widnieje na niej napis, który zdobył zainteresowanie wielu już stron muzycznych, a przede wszystkim fanów Brytyjki

Adele – Writing session with Diane Warren

Jest to wiadomość potwierdzająca wcześniej zapowiadaną współpracę Adele z Diane Warren. Jak można się domyślić – podczas pobytu w studiu nagraniowym Artystki miały tworzyć piosenkę na wyczekiwany album Adele.

Adele ooo

Opierając się na zdjęciu listy ostatnich klientów Studia RAK tweetnęła strona BBC Newsbeat, zastanawiając się czy jest to już dostateczny dowód, aby oficjalnie powiedzieć, że Adele zamierza niedługo wydać 3 płytę.

AdeleRAKStudios

Niestety nadal nie wiemy kiedy dokładnie zostanie wydany album, który najprawdopodobniej otrzyma tytuł „25” . Jesteśmy ciekawi jaką Wy datę obstawiacie. Z tego względu na pasku bocznym naszej strony pojawiła się ankieta dotycząca tego tajemniczego terminu. Zachęcamy do głosowania 😉

40

Drums

41

——-

Zdjęcia wnętrza RAK Studios pochodzą z oficjalnej strony studia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Protected by WP Anti Spam