Adele zaśpiewa do kolejnego Bonda?

James Bond - Skyfall wallpaper

Od pewnego czasu znamy już tytuł najnowszego filmu o agencie 007. Nie cichną plotki mówiące, jakoby to właśnie Adele drugi raz z rzędu miałaby wykonać piosenkę do kinowego hitu.

„Devil My Care” (Piekło Poczeka) taki właśnie tytuł ma nosić kolejny film z serii o przygodach Jamesa Bonda. Zapewne pierwsze co pomyśleli fani Adele czytając oryginalny tytuł zapowiedzianego filmu jest to, że łączy się on z innym utworem Adele. No właśnie! „Devil on my Shoulder” to piosenka, która została zarejestrowana jakiś czas temu na portalu ASCAP, jako dzieło Adele i Grega Wellsa (Artykuł o tej piosence) Kluczowe słowo, czyli „Devil” występuje w obu tytułach, co fanom twórczości Adele daje dużo do myślenia.

Jak podaje tajemniczy informator MGM – Adele jeszcze nie zaakceptowała propozycji złożonej przez producentów filmu, co by wykluczało możliwość, aby kolejnym bondowskim utworem był „Devil on my shoulder”.

Producenci są bardzo zadowoleni ze współpracy z Adele i chcą ją z powrotem w następnym filmie. Daniel Craig również bardzo polubił Adele. Ta jednak nie dała jeszcze jasnej odpowiedzi czy zaśpiewa po raz drugi.

Premiera filmu zaplanowana została w Wielkiej Brytanii na 23 października 2015 roku.

Jak myślicie, czy „Devil On My Shoulder” ma coś wspólnego ze zbliżającym się filmem „Devil My Care”? A może tytuł tej piosenki to zupełny przypadek?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Protected by WP Anti Spam