Brytyjski Przemysł Fonograficzny zabrał głos w sprawie daty albumu.

O tym, że Adele w najbliższej przyszłości ma zamiar wydać nowy album, wie chyba każdy. Od pewnego czasu takie informacje podają wszystkie plotkarskie gazety na świecie.

Tym razem nie są to tylko informacje z kolorowych magazynów, lecz wiadomości od Brytyjskiego Przemysłu Fonograficznego. Oficjalny profil na twitterze Brytyjskiego Przemysłu Fonograficznego – BPI Music w ostatnich dwóch dniach napisał kilka tweetów, które nawiązują do Adele. Poniżej prezentujemy wszystkie te, które udało nam się znaleźć:

 „Jeżeli jeszcze nie wiedzieliście , Richard Russell jest właścicielem XL Recordings.” Taką treść miał jeden z tweetów BPI Music. Do tego tekstu zostało dołączone zdjęcie, prezentujące spotkanie osób powiązanych z wytwórnią XL Recordings. Inne zdjęcie z tego samego wydarzenia zostało udostępnione niedługo później.

cjchj

Jednak to poniższy tweet zrobił najwięcej zamieszania wśród fanów Adele. BPI Music napisało „Wszyscy w pomieszczeniu naciskają na Richarda Russella, żeby ujawnił datę wydania kolejnego albumu Adele.” Po przeczytaniu tego tweeta serca Daydreamerów zamarły. Czyżby data wydania albumu miałaby zostać niedługo ujawniona?

ufuifui

BPI Music dzień później (tj. 10.07.14r.) odpisało pewnej fance, która zapytała się: „Jaka była Jego (Richarda Russela) odpowiedź( na pytanie związane z datą wydania albumu)? Odpowiedział, że to wie tylko Adele.”

dtht

Taki obrót sprawy oznacza, że nadal musimy pozostać w niepewności, a data ukazania się trzeciego studyjnego albumu Adele nie jest jeszcze znana. W ciąż mamy jednak duże szanse, że wszystkie piosenki z krążka usłyszmy jeszcze w tym roku.

Na koniec jeszcze przentujemy tweet BPI Music, w którym oznaczono Adele. Brytyjski Przemysł Fonograficzny napisał: „Najmilszym człowiekiem w branży muzycznej jest Richard Russell. Zgadzamy się z tym!”

hrthhd

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Protected by WP Anti Spam