Adele zaprojektowała torebkę na cele charytatywne!

Adele

Dzisiaj (02.05.14) Adele przez portal społecznościowy – Twitter poinformowała o pewnym interesującym fakcie. Brytyjka potwierdziła, że… zaprojektowała torebkę typu peekaboo.

Nie oznacza to jednak, że Adele postanowiła stworzyć własna kolekcję torebek czy linię ubrań. Jest to wyjątkowa, jednorazowa akcja mająca na celu pomoc fundacji Kids Company UK w zebraniu jak największej sumy pieniędzy na cele charytatywne. Organizacja ta walczy z problemem niedożywienia wśród dzieci mieszkających na terenie Anglii.

Wraz z firmą Fendi zaprojektowałam torbę, aby zebrać pieniądze dla KidsCompanyUK. Sprawdź to tutaj- – tak na twitterze napisała Adele.

Oprócz zdobywczyni Oscara projekty własnych torebek wykonało 9 innych znanych pań. Wśród nich są: Naomie Harris, Gwyneth Paltrow, Cara Delevingne, Jerry Hall, Georgia May Jagger, Tracey Emin, Zaha Hadid, Tanya Ling  i Kate Adie.

Wszystkie torebki można wylicytować na stronie Fendi. Licytacja torebki projektu Adele znajduje się pod tym linkiem—> KLIK. Jeżeli jesteście ciekawi, jak wyglądają inne zaprojektowane przedmioty specjalnie na tą akcję, zachęcamy do odwiedzenia strony Fendi —> KLIK

Naszym zdaniem projekt Adele jest jednym z najbardziej oryginalnych wytworzonych na te cele charytatywne. Artystka nie poszła na łatwiznę i postawiła na kolory – dominujące: bordowy i różowy z dodatkami innych barw w postaci wielokolorowych koralików. Wnętrze torby nawiązuje do samej Brytyjki. Znak rozpoznawczy piosenkarki, czyli mocne,wydłużone i gęste rzęsy zdobią środkową część projektu.

Uważacie, że Adele sprostała wymaganiom, a torebka zostanie sprzedana za ogromną sumę pieniędzy? Piszcie w komentarzach Wasze opinie na Jej temat. Jesteśmy bardzo ciekawi co o niej sądzicie.

Poniżej znajdziecie zdjęcia przedmiotu całego zamieszania 😉

Adele

http://www.lofficielitalia.com/wp-content/uploads/2014/04/03_ADELE-with-FENDI_side-and-stitching-close-up.jpg

http://milled.com/messages/2014-04-29/HrJ-5tmVHBRHupxR/6qyFlovthdb1ys_i.jpg

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Protected by WP Anti Spam