Certyfikat VEVO dla Set Fire To The Rain!

set

Od pewnego czasu fani Adele na całym świecie postanowili sprawić Brytyjce z okazji Jej 26. urodzin wyjątkowy prezent. Celem było, do dnia 5 maja 2014 roku „dobić” 100 mln wyświetleń wideo do Set Fire To The Rain. Taka liczba odsłon teledysku sprawia, że artysta zostaje uhonorowany specjalnym Certyfikatem VEVO.

Dzisiejszej nocy”Set fire to the rain” przekroczyło magiczny próg 100 mln wyświetleń. Oznacza to, że w najbliższym czasie Adele otrzyma swój 3 Certyfikat VEVO oraz statuetkę „VEVO Certified”. Ważnym elementem tego honorowego wydarzenia będzie wywiad, który VEVO przeprowadzi z Adele na temat teledysku.

vevo2

W przypadku zdobywczyni Oscara za piosenkę „Skyfall” rozmowa na temat filmiku do Set Fire To the Rain z całą pewnością nie będzie opierać się tylko na filmiku do tej piosenki, gdyż nie jest to typowy teledysk z choreografią i efektami specjalnymi, lecz wykonanie 3 singla z albumu”21″ podczas koncertu w Royal Albert Hall.  Z tego względu liczymy, że VEVO poruszy temat zbliżającej się płyty i trasy koncertowej, na którą z niecierpliwością czekamy.

vevo

Nie wiemy jeszcze kiedy nastąpi wręczenie statuetki i przeprowadzona zostanie rozmowa z Adele. Gdy tylko otrzymamy takie informacje od razu Was o tym poinformujemy. Póki co pozostaje nam pogratulować Adele tego niesamowitego wyniku i podziękować wszystkim fanom za pomoc w akcji urodzinowej.

vevo3

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Protected by WP Anti Spam