Piosenki Adele najczęściej słuchanymi w pracy!

Jon Furniss

Piosenki Adele sprzyjają kreatywności w pracy i podnoszą morale w zespole, 16% pracowników słucha piosenek Adele podczas pracy – pokazują najnowsze badania przeprowadzone przez muzyczny serwis strumieniowy Spotify.

Ballada „Someone Like You” liczy sobie już kilka lat, ale wciąż nie znika z radiowej anteny. Regularnie gości także w słuchawkach podpiętych do komputerów biurowych. Właśnie ta kompozycja wskazana została jako najbardziej sprzyjająca kreatywności w miejscu pracy.

Ekspresja wokalna Adele i łagodne tempo jej piosenki inspirują pracowników umysłowych do tworzenia nowych rozwiązań oraz wpływają zbawiennie na ich wzajemne relacje, zwłaszcza w sytuacjach stresogennych. Pozostałe, nieco bardziej dynamiczne nagrania z dorobku Adele m.in. „Rolling In The Deep” czy „Set Fire To The Rain” polecane są jako podkład muzyczny w drodze do pracy. Ich rytmika nastraja optymistycznie i sprawia, że słuchający ich już od progu emanuje znakomitym nastrojem, który szybko udziela się jego współpracownikom.

Na liście piosenek, których nie powinno zabraknąć w odtwarzaczach w miejscu pracy znajdują się także: „I Will Wait” Mumford & Sons, „Diamonds” Rihanny, „Dark Horse” Katy Perry, „Treasure” Bruno Marsa i „Do What U Want” Lady Gagi i R. Kelly’ego.

Słuchalność piosenek w pracy wg. Spotify:

1. Adele – 16%

2. Arctic Monkeys – 14%

3. Mumfors & Sons – 13%

A wy gdzie i kiedy najczęściej słuchacie piosenek Adele ?

/PAP

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Protected by WP Anti Spam