Alan Carr – ” Adele nie zmieniła się ani trochę! „

http://2.bp.blogspot.com/-yX9yxGjtJ7M/T6j0sKuB-7I/AAAAAAAAGik/pnS7EU1RM9s/s1600/Adele-Alan+Carr2.jpg

W najnowszym wywiadzie przyjaciel Adele, jak i ojciec chrzestny Angelo – Alan Carr opowiedział o swojej przyjaźni z autorką hitów „Skyfall” i „Someone Like You”.  Brytyjski komik zapewnił również, że wielkie pieniądze. ani nowy styl życia nie zmieniły Adele.

Adele nie zmieniła się ani trochę. To najbardziej normalna, fajna osoba, jaką można poznać, mimo tych wszystkich nagród i tej całej sławy.

Brytyjski komik wyjaśnił również, że często nie czuje się komfortowo, przez to, że zna sekrety Adele:

Wiedziałem o ciąży Adele i o imieniu Jej syna zanim ta informacja wyszła na światło dzienne. Trudno mi jest trzymać język za zębami w takich sytuacjach. Powiem Adele, żeby nie przekazywała mi żadnych tajemnic, bo zawsze istnieje ryzyko, że wypiję o parę lampek wina za dużo i wygadam wszystko na Twitterze.

Gdy dziennikarz zapytał się o pierwsze spotkanie z Brytyjką, odpowiedział:

Byłem bardzo pijany gdy ją [Adele] zobaczyłem. Siedziała na kanapie, więc zawołałem do niej skąd stałem. Przez to że byłem pijany niebezpiecznie przechyliłem się przeciwko temu, co myślałem, że to ściana.Jak się później okazało- to była winda i gdy Adele spojrzała na mnie zrobiłem Del Boy i upadłem  prosto przez drzwi windy rozbijając głowę o podłogę. Po tym incydencie pojechałem prosto do domu z wstrząsem mózgu.”

Alan Carr jest komikiem znanym z prowadzenia telewizyjnego show – Alan Carr Chatty Man. W jednym z odcinków na jego kanapie zasiadła Adele. Cały wywiad możecie zobaczyć na filmiku poniżej.
http://2.bp.blogspot.com/-yX9yxGjtJ7M/T6j0sKuB-7I/AAAAAAAAGik/pnS7EU1RM9s/s1600/Adele-Alan+Carr2.jpg

 

In a recent interview, Alan Carr, who insisted that he’s a good friend of Adele and Angelo’s godfather, claimed that the Skyfall hitmaker is still completely grounded despite her global success.

She’s the most down-to-earth person you’ll ever meet and hasn’t changed at all, despite all these Grammys and Oscars coming out of her beehive.

Alan, 37, has become very close to Adele, to the point where he admitted he feels pressured with the amount of secrets he knows about her private life:

I knew about her pregnancy and her son’s name before it came out, but I’d rather I didn’t. I have to plead with her not to tell me any personal secrets because there’s always the risk I’ll have a few too many wines, get on Twitter and put the world to rights.

He also said about his first meeting with the star:

I was very drunk and saw her sitting on a sofa, so I called out from where I was standing, precariously leaning against what I thought was a wall. But it was a lift – and just as she looked up I did a ‚Del Boy’ and fell straight through the doors, smashing my head against the floor. I was straight home with a concussion.

Alan Carr is a comedian who is hosting the show – Alan Carr Chatty Man. In one of the episodes Adele came to Carr’s show. The entire interview you can see in the video below:

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Protected by WP Anti Spam