Współpraca Adele ze śp.Bobbym Womack’iem na albumie „25”

http://www.poprockphotos.com/wp-content/uploads/2013/09/Bobby-Womack-3-Wartermark.jpg

Pod koniec czerwca tego roku odszedł do wieczności Bobby Womack – amerykański piosenkarz R&B. Bobby Womack w trakcie swojego życia współpracował z wieloma wielkimi artystami, wśród nich była m.in.: Aretha Franklin. Po informacji o śmierci piosenkarza pojawiły się wiadomości o Jego pomocy przy albumie „25” tworzonego przez Adele.

Dzień po śmierci piosenkarza Missinfo na twitterze podało : „Spoczywaj w pokoju Bobby. Ten niesamowity głos! Bobby Womack właśnie tworzył muzykę z Adele w wytwórni XL Recording.”

Bobby Womack

Niedługo potem, bo już 9 lipca 2014 roku BPI Music, czyli Brytyjski Przemysł Fonograficzny potwierdził współpracę Adele z Bobby Womack’iem w ostatnim czasie przed Jego śmiercią. BPI Music napisało: „Oni pracowali z Bobby Womackiem: Radiohead, Dizzee Rascal, MiA Universe, Vampire Weekend, Adele i inni.”

sdgsg

Tym samym możemy być pewni, że na albumie Adele choć w części usłyszymy rytmy bluesowe, jakie przeważały w twórczości Amerykanina. Jesteśmy niezmiernie ciekawi, czy na albumie „25” usłyszymy głos Bobbiego Womacka, czy tylko piosenkę stworzoną z Jego pomocą.

A co Wy o tym sądzicie? Chcielibyście usłyszeć Adele w duecie ze śp. Bobbym Womackiem ?

Poniżej możecie posłuchać wybranej twórczości zmarłego piosenkarza.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Protected by WP Anti Spam