„25” – Pierwszy singiel w październiku?

paulandadele

Paul Moss 2 dni temu napisał na portalu społecznościowym interesującą wiadomość dotyczącą daty wydania albumu Adele. Informację o „25” podał na swoim oficjalnym profilu na Twitterze.

Zapytany przez fankę Adele – Alex Rodriguez – kiedy zostanie wydany album „25” odpisał:

„To jest to, co zostało podane 01.08.2014r :  Adele LP (14 15)  Adele DS (O – 14)”

Adeleeeesefs

Po takiej odpowiedzi fani zaczęli intensywnie się zastanawiać, co mogą oznaczać podane przez Paula Mossa „kody”. Dzięki pomocy kilku fanów oraz informacjom znalezionych u zagranicznych źródeł, udało nam się dowiedzieć, co najprawdopodobniej oznaczaja cyfry podane w tweecie.

ROZSZYFROWANIE „KODU”:

– Adele LP (Long Play) – czyli album

– (14 15) – to najprawdopodobniej rok, czyli 2014/2015 . W takim razie album zapewne ukaże się pod koniec tego roku lub ewentualnie na samym początku 2015.

– Adele DS (Digital Single – singiel)

– (O-14) to zapewne oznacza miesiąc –  October czyli październik, a 14 tak jak w przypadku cyfr powyżej oznacza rok wydania , a więc 2014

Podsumowując:

Dzięki informacjom zamieszonych przez Paula Mossa możemy domyślać się, że pierwszy singiel usłyszymy już (albo dopiero) w październiku tego roku. Na album musimy jeszcze jednak poczekać przynajmniej kilka miesięcy, bo do końca roku pozostało trochę czasu.

Cały czas czekamy na dokładną datę wydania albumu i pierwszych singli.  Mamy nadzieję, że o tym dowiemy się już stosunkowo niedługo 😉

Przeczytaj artykuł: Paul Moss – „Adele wyda album w 2014 roku.”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Protected by WP Anti Spam