Adele zapowiada nową płytę. Jest fragment piosenki – posłuchaj!

W trakcie niedzielnego odcinka brytyjskiej edycji X Factora podczas przerwy reklamowej został wyemitowany fragment utworu Adele. 

Krótki klip jest zwiastunem najnowszej, długo wyczekiwanej płyty Adele.  Jest to niespełna półminutowa kompozycja, rozpoczynającą się słowami „Hello, it’s me”. Jak przystało na Adele zwiastun jest niebywale prosty – nie zawiera niesamowitych efektów specjalnych, a nawet nie ujrzymy na nim postaci Artystki. Na teaser składa się jedynie czarne tło, na którym ukazuje się białymi literami tekst utworu śpiewanego przez Brytyjkę.

„Hello, it’s me, I was wondering if after all these years, you’d like to meet to go over everything. They say that time’s supposed to heal ya but I ain’t done much healing”.

Cześć, to ja. Zastanawiałam się, czy po tych wszystkich latach chciałbyś się spotkać i przejść przez to wszystko. Mówią, że czas leczy rany, ale mnie się to nie udało.”

hello

Twitter opanowała fala różnorakich krótkich wiadomości na temat nadchodzącej płyty Adele, którą zapowiada tajemniczy klip. Poniżej prezentujemy jedne z najciekawszych z nich:

Najlepsza przyjaciółka Adele – Laura dodała Tweet, który daje jasno do zrozumienia, że Adele powraca.

onerepublic

Również na oficjalnym profilu zespołu One Republic, którego liderem jest Ryan Tedder, współpracujący z Adele, pojawił się wymowny tweet.

onerepublic2

Menadżer, jak i sama Adele wciąż milczą, lecz wierzymy, że jest to tylko kwestia czasu, aż do wiadomości publicznej dotrą oficjalne informacje na temat albumu, jak i konkretnej daty. Na obecny moment przyjmuje się wciąż, że trzeci longplay będzie miał premierę 20 listopada, czyli za 31 dni.

Jakie są wasze wrażenia na temat tego klipu? Podzielcie się nimi w komentarzach 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Protected by WP Anti Spam