23.10.15 Adele z wizytą w studio BBC Radio 1 – Zdradziła, która piosenka z albumu jest jej ulubioną!

Adele-on-BBC-Radio-1-Breakfast-Show-with-Nick-Grimshaw

Nick Grimshaw rozmawiał w dniu premiery „Hello” z Adele w studio BBC Radio 1. Cały zapis tej konwersacji możecie wysłuchać na stronie BBC.

Jak przyznała na początku, aby wyszykować się na czas na rozmowę musiała wstać o 3 w nocy. Nick uznał, że było warto, gdyż Adele wyglądała w tym dniu zjawiskowo. Z całą pewnością przyznajemy mu rację.

fhggj

Adele w rozmowie opowiedziała m.in. o tym jak wyglądał jej niedzielny dzień (18.10.15) , kiedy to ukazała się zajawka hitu „Hello”

Od momentu jak wstałam byłam poddenerwowana. […] Wieczorem oglądałam telewizję – show (X Factor UK). Nie wiedziałam kiedy dokładnie pojawi się ten fragment. […] Nawet nie pamiętam jak się wtedy czułam.

Padło również kilka zdań na temat głównego bohatera tego poranka, czyli piosenki ” Hello”

To taka rozmowa, konwersacja. Bardzo lubię tę piosenkę. […] Kiedy ją pisałam wiedziałam, że to będą pierwsze słowa – „Hello it’s me” , tak jak w rozmowie telefonicznej, jak zaczynamy rozmawiać zawsze jest właśnie „Cześć, to ja”. […] To taki sposób przedstawienia się. Śpiewając „Hello it’s me” mówię, że powróciłam.

img_6041

Śmiejąć się Adele opowiedziała również jaka sytuacja często spotyka ją na lotnisku.

Lubię to jak jestem na lotnisku i podczas kontroli sprawdzają paszporty. Otwierają mój paszport i wpatrują się w imię pytając „To ta Adele?” Odpowiadam „Nie jestem jedną z wielu Adele” <śmiech>

Jak przyznała proces pisania piosenek na album był bardzo długi. Bywały wzloty i upadki; na szczęście, jak mówi, miała wokół siebie zaufanych ludzi, którzy wspierali ją. Potrafili powiedzieć, że coś brzmi wspaniale, ale również że utwór nie spełnia ich oczekiwań.

Napisałam wiele piosenek na ten album, ale dużą część z nich odrzuciłam.  Za każdym razem uznawałam, że nie są wystarczająco dobre. […] Chcę, żeby moja muzyka trafiała do ludzi, żeby wierzyli mi, żeby wiedzieli, że to, o czym śpiewam jest prawdziwe. Kiedy tak się dzieje jestem szczęśliwa.

[…] Myślałam, że już nigdy nie uda mi się zakończyć prac nad tą płytą. To był naprawdę długi proces tworzenia. Kilkukrotnie chciałam się poddać, tak jakbym straciła zdolność pisania utworów.

HT_adele_ml_151023_16x9_992

Na pytanie o tematykę piosenek Adele odpowiedziała, że chwilę zajęło jej uporządkowanie myśli i zastanowienie się o czym powinna pisać po sukcesie drugiego albumu .

Musiałam znaleźć temat, coś o czym będę chciała pisać. Nie mogłam powracać do „21”, bo te czasy już minęły. Teraz jestem w innym momencie mojego życia. Nie chciałam jednak pisać o macierzyństwie bo uznałam, że to będzie zbyt nudne.

Jedną z najciekawszych wiadomości według nas jaką zdradziła Adele jest jej ulubiony utwór z trzeciej płyty.

Na albumie znajdzie się 11 piosenek. Jedna z nich jest moją ulubioną. Jestem bardzo ciekawa jak zostanie ona przyjęta. To „When We Were Young”

Podczas niespełna półgodzinnej rozmowy padł temat trzeciej trasy koncertowej Adele. Jak zapewniła planuje zagrać koncerty promujące płytę „25”.

Zdecydowanie chciałabym ponownie wyruszyć w trasę koncertową. Mamy plany co do światowego tournee, wciąż o tym rozmawiamy. Kiedy to dokładnie będzie, zobaczymy.

hhgh

Co dodatkowo może nas bardzo cieszyć, Adele nie ma od dawien dawna kontaktu z papierosami. Jej struny głosowe nie są męczone dymem tytoniowym, dzięki czemu nie ma problemów z bólem podczas śpiewania.

O nie! Już nie palę! Rzuciłam to raz na zawsze!

Na koniec rozmowy Nick nie mógł powstrzymać się aby nie zaznaczyć, jak bardzo podziwia Adele, że mimo wielkiej sławy pozostała sobą.

Pamiętam jak rozmawialiśmy już dawno temu po raz pierwszy. Musze ci powiedzieć, że nic się nie zmieniłaś. To niesamowite. Myślę, że jest to niebywale trudne. Stałaś się przecież wielką gwiazdą, a mimo wszystko pozostałaś zwyczajną osobą.

p035zrx3

Po zakończonym wywiadzie Adele wyszła przed budynek BBC do fanów. Chętnie rozdawała autografy, pozowała do zdjęć i  rozmawiała ze zgromadzonym tłumem. Poniżej możecie zobaczyć wybrane zdjęcia z tego dnia:

dfgd

sfsd

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Protected by WP Anti Spam